Inquiry
Form loading...
03/03

shfaqja e produktitmë shumë produkte

PRODUKTET HOT

Shfaqja e produktit

0102030405060708091011121314151617181920njezet e njenjëzet e dynjëzet e trenjezet e kater252627282930313233343536373839404142
0102030405060708091011121314151617181920njezet e njenjëzet e dynjëzet e trenjezet e kater252627282930313233343536373839404142
0102030405060708091011121314151617181920njezet e njenjëzet e dynjëzet e trenjezet e kater252627282930313233343536373839404142
0102030405060708091011121314151617181920njezet e njenjëzet e dynjëzet e trenjezet e kater252627282930313233343536373839404142
PËR NE
PROFILI I KOMPANISË

Rreth nesh

Tangshan Zhenxiang International Trade Co., Ltd.

Tangshan Zhenxiang International Trade Co, Ltd. është një degë e Tianjin Zhenxiang Group. Grupi Tianjin Zhenxiang investoi më shumë se 700 milionë juanë, me një sipërfaqe ndërtimi prej 62,839 metrash katrorë. Është aplikuar për një patentë. Me 19 vjet përvojë eksporti, ajo ka prodhuar dhe projektuar shtëpi të palosshme për më shumë se 50 vende dhe produktet e saj janë shitur në më shumë se 300,000 klientë.
LEXO MË SHUMË
65a8e91mia
126 +
700 milionë juanë
11311 +
62,839 metra katrorë
3 +
19 vite përvojë në eksport
52500 +
Më shumë se 300,000 klientë.
65a9df818e
65a9df8aey
65a9df8y4p
65a9df8blh

LE TË BËJMË STUDIMIN E RASTIT TONË POPULLOR

LAJMELajme Dhe Informacion

Ndërtimi i një shtëpie dhe shtëpie me kontejnerë nuk është më kosto-efektive

2024-06-17

Ndërtimi i një shtëpie është një investim i rëndësishëm, si në kohë ashtu edhe në para. Megjithatë, ndërsa opsionet alternative të strehimit si shtëpitë me kontejnerë të transportit bëhen më të njohura, shumë njerëz po konsiderojnë alternativa më ekonomike. Shtëpitë e kontejnerëve, të bëra nga kontejnerë transporti të ripërdorur, po fitojnë vëmendje për përballueshmërinë dhe qëndrueshmërinë e tyre. Le të eksplorojmë potencialin e shtëpive të transportit me kontejnerë si një zgjidhje strehimi me kosto efektive.

Ndërtimi i një shtëpie dhe shtëpie me kontejnerë nuk është më kosto-efektive

Sa kohë do të zgjasin Expandable Tiny Homes

2024-06-17

Shtëpitë e vogla të zgjerueshme janë bërë një opsion popullor strehimi për ata që kërkojnë një mënyrë jetese minimaliste dhe të qëndrueshme. Këto banesa inovative ofrojnë fleksibilitetin e zgjerimit dhe kontraktimit për të përmbushur nevojat në ndryshim të banorëve të tyre. Megjithatë, shumë njerëz pyesin veten për jetëgjatësinë e këtyre shtëpive të vogla të zgjerueshme dhe sa gjatë mund të pritet që ato të zgjasin.

Sa kohë do të zgjasin Expandable Tiny Homes

Shtëpi me kontejnerë të palosshme për shitje: Një zgjidhje moderne për jetesë të qëndrueshme

2024-06-11

Vitet e fundit, koncepti i jetesës së qëndrueshme ka fituar një tërheqje të konsiderueshme, me më shumë njerëz që kërkojnë zgjidhje strehimi miqësore me mjedisin dhe me kosto efektive. Një zgjidhje e tillë inovative që ka bërë bujë në tregun e pasurive të paluajtshme është shtëpia me kontejnerë të palosshme. Këto shtëpi modulare ofrojnë një përzierje unike të funksionalitetit, përballueshmërisë dhe qëndrueshmërisë, duke i bërë ato një opsion tërheqës për individët që kërkojnë të përqafojnë një stil jetese minimalist.

Shtëpi me kontejnerë të palosshme për shitje: Një zgjidhje moderne për jetesë të qëndrueshme

Cili është ndryshimi midis një shtëpie modulare dhe një shtëpie të parafabrikuar

2024-05-27

Shtëpi modulare dheshtëpi të parafabrikuara janë të dyja zgjidhje inovative në industrinë e ndërtimit, duke ofruar përfitime të shumta mbi shtëpitë tradicionale të ndërtuara në vend. Ndërsa këto terma shpesh përdoren në mënyrë të ndërsjellë, ekzistojnë dallime të dallueshme midis dy metodave të ndërtimit.

Cili është ndryshimi midis një shtëpie modulare dhe një shtëpie të parafabrikuar

Pse të përdorni shtëpi portative

2024-05-15

Shtëpitë portative, të njohura gjithashtu si shtëpi të vogla, kanë fituar popullaritet vitet e fundit për shkak të përballueshmërisë dhe shkathtësisë së tyre. Këto banesa kompakte ofrojnë një zgjidhje strehimi me kosto efektive për individët dhe familjet që kërkojnë të zvogëlojnë ose të jetojnë një mënyrë jetese më minimaliste. Por pse duhet të merret parasysh përdorimi i një shtëpie portative?

Pse të përdorni shtëpi portative

Ngritja e shtëpive të vogla: Një trend në rritje i banesave

2024-05-08

Perdorimi ishtëpi të vogla (të njohura edhe si mini-shtëpi ose bishtaja për zyra) është bërë gjithnjë e më popullore vitet e fundit. Këto struktura të vogla kompakte ofrojnë një sërë avantazhesh dhe mund të përdoren për qëllime të ndryshme.

Ngritja e shtëpive të vogla: Një trend në rritje i banesave

Pse gjithnjë e më shumë njerëz po zgjedhin shtëpi të vogla tani

2024-05-08

Në shoqërinë bashkëkohore, ndërsa urbanizimi përshpejtohet dhe çështjet mjedisore bëhen më të theksuara, njerëzit po kthehen gjithnjë e më shumë drejt opsioneve më të thjeshta, më miqësore me mjedisin dhe me kosto efektive të strehimit. Në këtë trend, shtëpitë e vogla janë shfaqur si një zgjedhje shumë e kërkuar për banim, duke magjepsur me sharmin dhe prakticitetin e tyre unik.

Pse gjithnjë e më shumë njerëz po zgjedhin shtëpi të vogla tani

Shtëpi me kontejnerë të zgjerueshëm 20 metra, brenda të cilave pajisjet mund të konfigurohen

2024-05-06

Në sferën e arkitekturës moderne dhe zgjidhjeve të qëndrueshme të jetesës, shtëpia e kontejnerëve të zgjerueshëm 20 metra shquhet si një fener inovacioni dhe përshtatshmërie. Duke kombinuar qëndrueshmërinë e kontejnerëve të transportit me dizajnin gjenial, këto struktura ofrojnë një zgjidhje të gjithanshme për nevoja të ndryshme banimi, nga strehimoret e përkohshme deri te banesat e përhershme, zyrat dhe madje edhe hapësirat tregtare.

Shtëpi me kontejnerë të zgjerueshëm 20 metra, brenda të cilave pajisjet mund të konfigurohen

Cilat janë avantazhet e shtëpive me kontejnerë të palosshme

2024-05-06

Në botën e sotme, kërkesa për strehim është vazhdimisht në rritje, ndërkohë që nevoja për qëndrueshmëri dhe fleksibilitet po bëhet gjithnjë e më e theksuar. Në këtë kontekst, shtëpia e kontejnerëve të palosshme është shfaqur si një zgjidhje inovative e strehimit, duke kombinuar avantazhe të shumta si mirëdashësia mjedisore, efektiviteti i kostos dhe fleksibiliteti.

Cilat janë avantazhet e shtëpive me kontejnerë të palosshme

Eksplorimi i Rrugës Detare: Ngritja dhe Ndikimi i Kontejnerëve të Transportit Detar

2024-04-25

Me zhvillimin dhe zgjerimin e vazhdueshëm të tregtisë globale, transporti detar luan një rol kryesor si një nga metodat kryesore të transportit tregtar në botë. Në këtë proces, ngritja e teknologjisë së kontejnerëve të transportit detar konsiderohet si një revolucion në historinë e tregtisë. Ky artikull do të eksplorojë shfaqjen, zhvillimin dhe ndikimin e kontejnerëve të transportit detar në tregtinë dhe ekonominë globale.

Eksplorimi i Rrugës Detare: Ngritja dhe Ndikimi i Kontejnerëve të Transportit Detar
0102030405060708091011121314151617181920njezet e njenjëzet e dynjëzet e trenjezet e kater25262728

Pse quhet Zyra Portable

2024-06-17

Një zyrë portative është një zgjidhje e përshtatshme dhe fleksibël për profesionistët që duhet të punojnë në lëvizje. Zakonisht përfshin një laptop, smartphone dhe mjete të tjera thelbësore që lejojnë individët të punojnë nga çdo vend. Por pse quhet zyrë portative?

Pse quhet Zyra Portative

A është një rimorkio e njëjtë me një karvan?

2024-05-31

Kur bëhet fjalë për shtëpitë e lëvizshme, termat "rimorkio" dhe "karvan" shpesh përdoren në mënyrë të ndërsjellë, duke çuar në konfuzion nëse ato i referohen të njëjtës gjë. Në realitet, ndërsa të dyja janë lloje të automjeteve rekreative (RV) të përdorura për udhëtime dhe jetesë të përkohshme, ka disa dallime kryesore midis të dyve.

A është një rimorkio e njëjtë me një karvan?

Çfarë duhet t'i kushtoj vëmendje kur blej një RV

2024-05-27

Kur bëhet fjalë për blerjen e një RV, ka disa faktorë të rëndësishëm për t'u marrë parasysh, veçanërisht kur shikoni rimorkiot e udhëtimit. Rimorkiot e udhëtimit janë një zgjedhje popullore për shumë entuziastë të RV për shkak të shkathtësisë dhe komoditetit të tyre. Megjithatë, përpara se të bëni një blerje, ka disa gjëra kryesore për t'u kushtuar vëmendje kur blini një rimorkio udhëtimi.

 

Çfarë duhet t'i kushtoj vëmendje kur blej një RV

Si të blini një shtëpi të parafabrikuar të lirë

2024-05-27

A po ëndërroni të keni shtëpinë tuaj të vogël, por jeni të shqetësuar për koston? Ndërtimi i një shtëpie të vogël të lirë nuk është vetëm e mundur, por mund të jetë gjithashtu një projekt shpërblyes dhe përmbushës. Me rritjen e popullaritetit të shtëpive të vogla dhe mini shtëpive, gjithnjë e më shumë njerëz po kërkojnë mënyra të përballueshme për të krijuar hapësirat e tyre komode dhe të qëndrueshme të jetesës. Nëse jeni gati të bëni hapin drejt jetesës në shtëpi të vogël, këtu janë disa këshilla se si të ndërtoni një shtëpi të vogël të lirë.

 

Si të blini një shtëpi të parafabrikuar të lirë

Sa është kostoja e përafërt e blerjes së një shtëpie të vogël të parafabrikuar

2024-05-15

Vitet e fundit, koncepti i transportit të shtëpive me kontejnerë dhe shtëpive të vogla të lezetshme ka fituar një tërheqje të madhe në tregun e pasurive të paluajtshme. Këto hapësira jetese novatore dhe të qëndrueshme kapin imagjinatën e njerëzve që kërkojnë zgjidhje strehimi të përballueshme dhe miqësore me mjedisin. Tërheqja e shtëpive të transportit me kontejnerë dhe shtëpive të vogla të lezetshme qëndron në dizajnin e tyre unik, efektivitetin e kostos dhe ndikimin minimal mjedisor.

Sa është kostoja e përafërt e blerjes së një shtëpie të vogël të parafabrikuar

Cilat janë përfitimet e banesave të parafabrikuara për zhvillimin e qëndrueshëm

2024-03-29

Të njohura edhe si shtëpi të parafabrikuara, po fitojnë popullaritet si një opsion strehimi i qëndrueshëm që ofron përfitime të shumta mjedisore. Këto shtëpi janë ndërtuar jashtë vendit në mjedise të kontrolluara fabrikash duke përdorur materiale miqësore me mjedisin dhe sisteme efikase të energjisë, duke i bërë ato një zgjedhje tërheqëse për pronarët e shtëpive të ndërgjegjshëm për mjedisin.

Cilat janë përfitimet e banesave të parafabrikuara për zhvillimin e qëndrueshëm

Cilat janë arsyet e popullaritetit të shtëpive të parafabrikuara

2024-03-29

Shtëpitë e parafabrikuara të shkurtra për shtëpitë e parafabrikuara, janë shfaqur si një zgjidhje moderne dhe efikase për strehimin që po revolucionarizon industrinë e ndërtimit. Këto shtëpi janë ndërtuar jashtë vendit në mjedise të kontrolluara të fabrikës, me komponentë të ndryshëm të montuar dhe më pas transportohen në vendin përfundimtar për instalim.

Cilat janë arsyet e popullaritetit të shtëpive të parafabrikuara

Në cilën fushë vlen shtëpia e palosshme?

2024-03-29

Shtëpitë e palosshme kanë evoluar nga një ide konceptuale në një realitet praktik, duke ofruar një zgjidhje të gjithanshme dhe inovative strehimi për një sërë aplikimesh. Këto struktura, të njohura gjithashtu si shtëpi të palosshme ose portative, kanë pësuar përparime të rëndësishme në dizajn, materiale dhe teknologji për të përmbushur nevojat në zhvillim të jetesës moderne.

Në cilën fushë vlen shtëpia e palosshme?

Si mund të jenë të përballueshme shtëpitë e parafabrikuara

2024-03-29

Shtëpitë e parafabrikuara të përballueshme po revolucionarizojnë tregun e banesave, duke ofruar një zgjidhje praktike dhe me kosto efektive ndaj kërkesës në rritje për banesa të përballueshme. Këto shtëpi të parafabrikuara, të ndërtuara në mjedise të kontrolluara të fabrikës dhe të montuara në vend, ofrojnë një alternativë efikase dhe të personalizueshme ndaj metodave tradicionale të ndërtimit.

Si mund të jenë të përballueshme shtëpitë e parafabrikuara

Në çfarë lloj njerëzish janë shtëpitë e vogla Cute për të jetuar

2024-03-29

Shtëpitë e vogla të lezetshme kapin imagjinatën me pamjet e tyre të jashtme të adhurueshme dhe ambientet e brendshme komode, duke dëshmuar se hapësirat e vogla mund të jenë simpatike dhe funksionale. Këto banesa me përmasa të vogla ofrojnë një përzierje të këndshme stili, rehatie dhe praktike, duke i bërë ato një zgjedhje tërheqëse për ata që kërkojnë një mënyrë jetese minimaliste dhe të qëndrueshme.

Në çfarë lloj njerëzish janë shtëpitë e vogla Cute për të jetuar
0102030405060708091011121314151617181920njezet e njenjëzet e dynjëzet e trenjezet e kater25262728